WEDSTRIJDINFORMATIE

Wedstrijdoverzicht jan/febr 2020

Zaterdag

11-01-2020

Zaal:  Willem-Alexander Sportcentrum – GRONINGEN
Aanvang 12:15
Wedstrijd De Groene Uilen MSE 6 – Zuidlaren Trojans MSE 1
Vertrek 11:15
Rijden In onderling overleg

Zaterdag

11-01-2020

Zaal:  Valkenlaan – HOOGEVEEN
Aanvang 18:15
Wedstrijd HBV Falcons M20 1 – Zuidlaren Trojans M22 1
Vertrek 17:00
Rijden Fam. Heemskerk, Scholma, Uildriks

Zaterdag

18-01-2020

Zaal:  De Zwet – ZUIDLAREN
Aanvang 09:00
Wedstrijd Zuidlaren Trojans M14 1 (VR) – Assist M14 1
Tafelen Rein en Bernard (U22)
Scheidsrechters Gijs en Lloyd (U22)

Zaterdag

18-01-2020

Zaal:  De Zwet – ZUIDLAREN
Aanvang 10:45
Wedstrijd Zuidlaren Trojans M22 1 – Green Lions M22 1
Tafelen Peter (SE) en Bas R. (U14)
Scheidsrechters Stefan en Gert (SE)

Zaterdag

18-01-2020

Zaal:  Vinkhuizen – GRONINGEN
Aanvang 17:15
Wedstrijd Celeritas-Donar MSE 5 – Zuidlaren Trojans MSE 1
Vertrek 16:15
Rijden In onderling overleg

Zaterdag

25-01-2020

Zaal:  De Zwet – ZUIDLAREN
Aanvang 09:00
Wedstrijd Zuidlaren Trojans M22 1 – BV Millwings M22 1
Tafelen Edwin en Bas (SE)
Scheidsrechters Pascal en Paul (SE)

Zaterdag

25-01-2020

Zaal:  De Zwet – ZUIDLAREN
Aanvang 10:45
Wedstrijd Zuidlaren Trojans MSE 1 – GSBV Moestasj MSE 2
Tafelen Marvin en Aron (U22)
Scheidsrechters Rein en Daan (U22)

Zaterdag

01-02-2020

Zaal:  Sportcentrum Bruinsma – STADSKANAAL
Aanvang 09:30
Wedstrijd BV Jahn II M14 1 – Zuidlaren Trojans M14 1 (VR)
Vertrek 08:30
Rijden Fam. Blauw, Romijn en De Graaf

Zaterdag

01-02-2020

Zaal:  Willem-Alexander Sportcentrum – GRONINGEN
Aanvang 15:45
Wedstrijd De Groene Uilen MSE 6 – Zuidlaren Trojans MSE 1
Rijden In onderling overleg

Zaterdag

01-02-2020

Zaal:  De Beemden – BEDUM
Aanvang 19:00
Wedstrijd Bedum Blues M20 1 – Zuidlaren Trojans M22 1
Vertrek 17:50
Rijden Fam. Bekker, Mulder, Vossebelt

Zaterdag

08-02-2020

Zaal:  De Zwet – ZUIDLAREN
Aanvang 10:45
Wedstrijd Zuidlaren Trojans M14 1 (VR) – EBV Mustangs M14 1 (x)
Tafelen Stefan (SE) en Onno (U22)
Scheidsrechters Peter (SE) en Gijs (U22)

Zaterdag

08-02-2020

Zaal:  De Zwet – ZUIDLAREN
Aanvang 12:30
Wedstrijd Zuidlaren Trojans MSE 1 – HBV Falcons MSE 1
Tafelen Maurice (U22) en Klaas-Jan (U14)
Scheidsrechters Matthijs en Bernard (U22)

Zaterdag

08-02-2020

Zaal:  Sportfun – JOURE
Aanvang 17:45
Wedstrijd BV Oaters Joure M20 1 – Zuidlaren Trojans M22 1
Vertrek 16:15
Rijden Fam. Van der Werff, Wongsoardo en Gankema

Zaterdag

22-02-2020

Zaal:  De Zwet – ZUIDLAREN
Aanvang 12:30
Wedstrijd Zuidlaren Trojans MSE 1 – Celeritas-Donar MSE 5
Tafelen Lloyd (U22) en Evelijn (U14)
Scheidsrechters Marvin en Aron (U22)
 

Uitslagen

Stand in de competitie